neirologs SANDRA VESTERMANE
neirologa konsultācijas, tinnitus, biofeedback
  NODERĪGAS SAITES
 

www.arstipsihoterapeiti.lv

 

www.klinikaheadline.lv

 
www.aparmita.lv
 
www.avicenna.lv   
 
 
 
 
 

Par sevi

   Mani sauc Sandra Vestermane, esmu neirologs. Vēlos nedaudz pastāstīt par sevi. Esmu beigusi Latvijas Medicīnas Akadēmiju (Rīgas Stradiņa universitāti) un neirologa specialitāti apguvu vēl 4 gadus mācoties Latvijas universitātes pēcdiploma izglītības fakultātē rezidentūrā un strādājot P.Stradiņa Klīniskā universitātes slimnīcā Neiroloģijas klīnikā, kur nodarbojos gan ar klīnisko, gan pētniecisko darbu.. Pēc rezidentūras beigšānas nolēmu pārbaudīt savus spēkus, dodoties prom no Rīgas uz Valmieru, kur man bija lieliska iespēja gūt lielu praktisku, klīnisku pieredzi.

Paralēli studijām augstskolā un vālāk arī jau patstāvīgajam darbam, mani vienmēr nodarbināja jautājumi, uz kuriem rietumu (tradicionāla) medicīna nespēja dot atbildes. Es šīs atbildes neatlaidīgi meklēju. Kurš meklē, tas atrod! Es priekš sevis atradu šīs atbildes, pirmkārt, tā sauktajā, netradicionālajā medicīnā, un tieši Ajurvēdā, kas pēc būtības ir vissenākā mācība par veselību un ir arī rietumu medicīnas pamats. Otrkārt, psiholoģijā, jeb vēl precīzāk – psihosomatiskajā medicīnā, kas ir rietumu medicīnas nozare, kura šobrīt ļoti strauji attīstās un gūst objektīvus pierādījumus.

 

Līdz ar to, darbā ar pacientiem, es izmantoju plašāku skatījumu uz konkrēto problēmu un vēlos paplašināt arī pacienta redzes loku un mainīt atteiksmi pret slimību. Ārstēt cilvēku, nevis simptomu vai slimību. Jo pastāv filozofisks uzskats, ka slimība tiek dota kā iespēja pārvērtēt vērtības un kaut ko mainīt savā dzīvē. Un mainīt pasauli ap sevi mēs varam tikai sākot paši ar sevi. Uzveikt slimību mēs varam tikai tad, ja saprotam, kas ar mums notiek, ko mēs jūtam, kāpēc mēs to jūtam, kāpēc mēs tā reaģējam uz apkārtējiem notikumiem un uz savām sajūtām tieši tā un ne savādāk, kas un kā būtu jāmaina. Šis proces nav vienkāršs un nav viegls, un prasa lielu motivāciju, pacietību un neatlaidību. Bet tas ir tā vērts!